מעוניין/נת לקבל מידע קוסמטי?
    מלא פרטים
    שם פרטי ומשפחה
     
    טלפון
     
    דוא"ל
     
    נושא
     
    אזור בארץ
   
    הודעה
   
 
   שלח
 

רון (32) מאשקלון שואל:

אני מתחתן בעוד כחודשיים. ידידה הציע לי לעבור טיפול פנים לפני החתונה. האם באמת יש צורך לגברים לעבור טיפול פנים? אם כן, יש לכם טיפים בבחירת המכון ובמועד הטיפול?

תשובה:

שלום רון. כמו שידוע, אף אחד אינו ניראה ביום חתונתו בגיל 30 כבנעוריו, וביום חתונתך אני בטוחה כי תרצה להראות במיטבך! לכן טיפול פנים מקדים יכול לשפר את מראה עור הפנים שלך לחתונה בפרט, אך גם לחיי היום יום יש לכך חשיבות בכלל. להלן מספר טיפים שיכולים לסייע לך. מזל טוב! 

 

 • אל תחכה לדקה האחרונה על מנת לבצע את טיפולי הפנים לפני החתונה. מספר ימים לאחר הטיפול עורך יכול להיות אדמומי או לפתח פצעונים קטנים. את טיפול הפנים של לפני החתונה מומלץ לבצע שבועיים שלושה לפני המועד.

  - אם זה עתה עברת סידרה של טיפולי פנים וחבר הזמין אותך למסיבת בריכה, תסרב בנימוס. הוצאת שחורים מהאף גורמת לפתיחת הנקבוביות, רחצה בבריכה מייד לאחר הטיפול יכולה לגרום לחדירת מזיקים ולזיהומים בנקבוביות. חכה מעט עד שהנקבוביות יסגרו ותהיה כשיר לרחוץ במי הברכה
   
 • -בחירת הקוסמטיקאית או המכון המטפל – בעת שאתה עומד בפני החלטה באיזה מכון או  אצל איזו קוסמטיקאית לעבור את סדרת טיפולי הפנים, מומלץ שתשאל חברים, תקבל המלצות ותוודא שאכן אותו מכון שקיבלת עליו המלצות הוא מכון אמין ובעל ניסיון.
   
 • התעסקות לא נכונה עם עור הפנים יכולה לגרום יותר נזק מתועלת , על כן וודא כי לאדם המטפל בך אכן יש הכשרה לבצע בך את הטיפולים הנדרשים.
   
 • קבעת פגישה, ארגנת לעצמך סדרה של טיפולי פנים בהתאם לבעיות שיש לך בעור הפנים, תרשי לעצמך להתפנק בזמן הטיפול, זה הזמן שלך, זמן בו אתה משקיע בעצמך, מתנקה ומתייפה.

  דאג להפוך את טיפולי הפנים לדרך חיים, שמירה על הגיינה של העור, אסתטיקה וטיפוח  היא הכרח החיים, אנו חיים בעולם מזוהם, העשן המתיימר מגגות המפעלים, הפיח היוצא מהרכבים, האוויר שאנו נושמים, כל אלה אינם תורמים לעור גופנו בכלל ולעור הפנים בפרט.
הסרת שיער טיפולי שיניים אנטי אייג'ינג פצעי בגרות טיפולי פנים
פילינג בוטוקס קוסמטיקה ניתוחים פלסטיים מתיחת פנים
קוסמטיקה
סבוריאה טיפול באקנה טיפול בצלקות